Najczęściej Zadawane Pytania

Oczywiście, zapraszamy rodziców z pociechami. Dzieci do 13-go roku życia mają wejście gratis.
Dzieci nie mogą pozostawać bez opieki podczas wydarzenia.

Na teren festiwalu można wchodzić od godziny 15.00 w czwartek 10 sierpnia 2023.
Proszę nie przyjeżdżać wcześniej, ponieważ nie będzie możliwości przejścia przez bramkę.

Oczywiście rozumiemy, że każdy może chcieć pojechać do sklepu czy do bankomatu.
Dlatego nie ma najmniejszego problemu z opuszczaniem terenu festiwalu, prosimy tylko, żeby odbywało się to w godzinach porannych.
Naszą prośbę motywujemy faktem, że dojazd do nas stanowi wąska droga leśna, gdzie trudno jest się mijać samochodom jadącym z naprzeciwka, a z naszych doświadczeń wynika ze popołudniami zdecydowanie nasila się ruch w kierunku na bramkę.

Prosimy o zabezpieczenie odpowiedniej ilość gotówki, nie ma możliwości płacenia kartą że względu na słaby zasięg. Możliwe, że niektóre food trucki będą miały terminale, ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że będą działać. Najbliższy bankomat jest w Bolkowie.

Ze względu na rozmiary naszego wydarzenia oraz bezpieczeństwo uczestników, po raz pierwszy w tym roku postanowiliśmy ograniczyć przybywanie do nas ze swoimi czworonogami. Ciężko nam było podjąć tę decyzję, gdyż sami jesteśmy psiarzami, ale tak musi być. Zadbajcie z wyprzedzeniem o to żeby na czas festiwalu zapewnić opiekę swoim pupilom. Oczywiście dopuszczamy wyjątkowe sytuacje gdy ktoś na prawdę nie może zostawić swojego i przyjaciela i musi z nim przyjechać – ale tutaj już musi spełnić warunki – po pierwsze musisz do nas napisać na office.uroczysko@gmail.com i zapytać czy może wziąć swego psa i jakie spełnić warunki, dodatkowo trzeba będzie zakupić dla piesełka bilet w cenie 100 zł. Zaznaczamy, że nie każdy otrzyma od nas taką zgodę.

W tym roku będzie mały sklepik spożywczy, ale w mocno ograniczonym asortymentem, nastawcie się , że pyszne vege jedzenie można kupić z food tracków i stoisk.

Nie ma takiej opcji, jest osobny parking, jest blisko, dacie radę.